Poznaj opinie naszych klientów

„Dzień dobry, Panie Rafale, współpraca z Panem to czysta przyjemność. Wszystko zgodnie z umową szybko i sprawnie. Dziękuję bardzo.”
Małgorzata Kałat
„Witam Panie Rafale, współpraca z Panem to uczta kulinarna pełnego profesjonalizmu , jest Pan dla mnie absolutnym autorytetem w branży.
Dziękuję za wszystko i pozdrawiam.”
Jarek Machlewski
„Świetne podejście do klienta i zaangażowanie. Wszystko jasne i klarowne począwszy od przedstawienia warunków współpracy, po finalizacje.”
Michał M.
„Współpraca z Panem Rafałem Matyjaszczykiem przebiegła szybko i bardzo sprawnie, a to na czasie zależało mi najbardziej. Nie mogłem sprzedać swojej nieruchomości przez około 3 miesiące, po czym zleciłem to Panu Rafałowi. Klienta znalazł w ciągu kilku dni nie wstawiając nawet ogłoszenia do Internetu. Polecam!”
Damian Polanowski
„Najbardziej podczas całego procesu sprzedaży u Pana Rafała spodobał mi się brak wywierania jakiejkolwiek presji. Dostałam mieszkanie w spadku po rodzicach i miałam do niego olbrzymi sentyment. Pan Rafał bardzo spokojnie przeprowadził cały proces uzyskując cenę wyższą niż ta, której się pierwotnie spodziewałam.”
Marzena Dudek
„Zleciłem Panu Rafałowi poszukiwanie mieszkania na Warszawskim Targówku. Oglądaliśmy wspólnie kilka mieszkań, a wymarzoną nieruchomość znalazł mi w 2 miesiące, przeprowadzając i dokładnie tłumacząc każdy etap - negocjacja ceny, przygotowane umowy rezerwacyjnej, doradztwo w kredycie hipotecznym, uzgodnienie wszystkoich szczegółów z notariuszem. 5/5.”
Marcin Szagowicz